Colostrum. Zdroj: www.lr-world.info

Colostrum – přírodní antibiotikum, přírodní zázrak

Jste zas a znova nemocní? Užíváte léky, pravidelně konzultujete váš problém s lékařem a na růžové pilulky z lékárny se už nemůžete ani podívat? Jak a proč se léčit přírodní cestou? Jaké přípravky jsou nejšetrnější a nejúčinnější? Jak předcházet nemocem, regulovat imunitu a dodržovat prevenci? Na tolik otázek stačí jedna odpoveď – COLOSTRUM!

Colostrum. Zdroj: www.lr-world.info

Colostrum. Zdroj: www.lr-world.info

V posledních letech jsme si odvykli na krutopřísné zimy a mrazy, a tak nás i v zimním období často provází různá virová a bakteriální onemocnění. Chřipkové prázdniny, jsou už rutinou a my se necháváme čím dál tím častěji očkovat, užíváme nepřeberné množství chemických léků a nemoci se nám neustále vracejí. Nehledě na to, že v mnohých případech ani netušíme, co dělají léky našim vnitřním orgánům, pokud je užíváme hodně a často a někdy i nad doporučení odborníků, podle svého dávkování.

Dlouho jsem poslouchala své známé, kteří se trápí svými nemocemi a infekcemi, kteří jsou nemocní jen když někdo kýchne v místnosti. Co si budeme povídat, i když mnozí z nás tuší, že NEMOC neexistuje :), tak si přiznejme, že někdy je potřeba ,,onemocnět“, aby nám tělo řeklo: ,,Něco děláš špatně děvče/hochu!“. Musím se přiznat, že i já jsem poslední dobou marodila více než se mi hodilo a jelikož mi už Paralen lezl ušima a Ibalgin mi nedělá dobře na trávení a antibiotika brát už tuplem nechci, rozhodla jsem se, že zkusím alternativní a šetrný způsob léčby – COLOSTRUM. A co vám mohu prozradit?? Funguje to! Pojďme si trochu po odbornicku vysvětlit co je to Colostrum?

Colostrum je prvotní mléko u savců, tedy mateřské mléko, které se tvoří v mléčné žláze matky těsně před porodem a v prvních hodinách po něm a je produkováno asi 3 – 5 dní po porodu. Je prvním přirozeným pokrmem každého savce (člověka i zvířat) a během jeho konzumace se vytváří přirozená imunita.

Colostrum je přírodní lék, antivirotikum, antibiotikum, ale i prevence proti onemocnění.  Hovořme univerzálně o mlezivu, koktejlu všech účinných látek, které obsahuje vysoce koncentrované ochranné protilátky. Nejúčinnější mlezivo je hovězí, nebo také kravské, protože se nejvíce podobá tomu lidskému. Mláďata krav nejsou totiž vyživována placentou, a tak je velmi důležité, aby získala imunitu během prvních dvanácti hodin po porodu, a to právě mateřským mlékem. Proto je tak vysoce účinné a oproti lidskému bohatší na růstové a obranné látky. Pro přežití potřebuje tele 3 litry mleziva, zbytek se tedy spotřebuje pro farmaceutické účely.

Jaké účinné látky Colostrum obsahuje? 

 • Protilátky
 • Colistrinin – PRP
 • Cytokiny
 • Laktoferin
 • Enzymy
 • Vitamíny
 • Minerály
 • Aminokyseliny
 • Růstové faktory
 • Oligosacharidy
 • Antienzymy

Vznik a způsob výroby Colostra

Colostrum je obecně známe už z dob starověkého Egypta, Antického Řecka nebo třeba od Keltů. Používá jej mnoho firem a liší se cenou a hlavně zpracováním. Velmi důležité je dbát na to, abyste neužívali Colostrum, které je vyráběno pasterizovaným způsobem. Je nutné, aby bylo vyráběno tím nejšetrnějším, patentovaným způsobem zpracování, tedy mrazovým sušením, kdy dochází k sublimaci, a tedy k nejlepší možné výrobě produktu.

Funkce Colostra

Colostrum podněcuje organismus k tvorbě vlastního imunoglobulinu, přirozeně reguluje imunitu, působí protizánětlivě i protinádorově, obnovuje buňky, urychluje hojení a léčbu různých onemocnění. Je vědecky prokázáno, že Colostrum je 4x účinnější než očkování. Je vhodné na chřipku, angínu, kožní onemocnění, dokonce i na akné. Velmi doporučované pro revmatiky a onkologické pacienty, jelikož odnímá železo buňkám, a tak zmírňuje šíření rakoviny v těle.

A jelikož mám dobré zkušenosti s Colostrem od firmy LR HEALTH & BEAUTY System. Doporučím vám právě konkrétní produkt.

Druhy Colostra, dávkování a vhodné užívání

Colostrum je důležité užívat na lačno – hodinu před jídlem nebo 2 hodiny po jídle. Je nutné zapíjet pouze čistou vodou, jejíž teplota by neměla překročit 38 °C. Doporučené dávkování viz níže. Při akutních a vážných potížích je však dávkování třeba konzultovat s lékařem. Pokud však musíte užívat antibiotika chemická na bezprostřední doporučení lékaře, můžete zároveň užívat i Colostrum, ale s 1-2 hodinovou pauzou od užití chemických antibiotik. Colostrem se navíc nemůžete předávkovat a můžete ho kombinovat i s jinými doplňky stravy. Navíc jej mohou užívat i těhotné a miminka bezprostředně po narození.

Kapsle

Colostrum compact kapsle se užívají preventivně. Jsou vhodné na cestování a pro krátké virózy. Doporučené dávkování je 2-3 kapsle denně preventivně 3 kapsle 2x-3x denně při akutním onemocnění.

Colostrum kapsle. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-compact

Colostrum kapsle. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-compact

Sirup

Colostrum direct, nebo také sirup, je produkt v tekutém provedení a je vysoce a velmi rychle účinné. Doporučuje se spotřebovat po otevření do 14 dnů, při uchování v lednici. Pokud jej nespotřebujete, můžete jej využít jako pleťovou masku. Doporučené dávkování – 2 polévkové lžíce 3x – 4x denně při akutní infekci. Tedy preventivně 2x až 3x 10 ml a při akutním onemocnění až 5×10 ml denně.

Colostrum direct. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-direct

Colostrum direct. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-direct

Perle

Colostrum pearls jsou rovněž vhodné jako prevence a zejména vhodné jsou pro děti.

Colostrum Perle. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-pearls

Colostrum Perle. Zdroj: http://www.lr-czech.com/colostrum-pearls

 

Veškeré dotazy a zájem o tento produkt směřujte na adresu: nikki.valesova@seznam.cz. Ráda poradím.

PS: Nemusíte vždy stoprocentně onemocnění zabránit, protože naše tělo s námi potřebuje komunikovat, ale minimálně můžete průběh nemoci zmírnit.

 

 


No Comments

Leave a Comment