DESIGUAL. Zdroj: google.com

Desigual – originální a stylová značka

DESIGUAL. Zdroj: google.com

Výrobci značky Desigual velmi dobře vědí, jak z obyčejného udělat neobyčejné. Tato značka pochází z temperamentního Španělska, proto můžeme očekávat také temperamentní kolekce. Desigual v překladu ze španělštiny znamená „nestejný“,ať už se to týká triček, košil, šatů, bot nebo doplňků, ,,nestejnost“ je heslem jejich tvůrčí filosofie, což dokazuje i poslední kolekce na jaro/léto 2015.

Originální svetr Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Originální svetr Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Jako například tento skvělý pestrobarevný svetr Pisa z letošní kolekce, je velmi populární a univerzální. V zimě pod bundou zahřeje a na jaře ho můžete nosit jako sáčko.

Tričko Desigual. Zdroj: google.com

Tričko Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Nebo atypické tričko Valeria s netopýřími rukávy, které volně splývá podél boků, a tak lichotí každé postavě.

Modely letošních šatů jsou opravdu působivé. Ležérní, ale přesto decentní, romantické, ale vášnivé. Zkrátka na své si přijde každá dívka i dáma.

Kabelka Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Kabelka Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Oblíbeným kouskem, který snad nechybí žádné ženě a je tedy nepostradatelnou součástí jejího života, je kabelka. Pokud chcete jít v ležérních šatech a v sáčku nebo jen v džínách a botaskách, chcete mít své drobné věci po ruce, a to prakticky a stylově, rozhodně si zakupte kabelku Desigual. Kabelka Folded Fun Zebra je multifunkční, můžete ji tedy nosit na několik způsobů a rozhodně ji nemá každý.

Tenisky Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Tenisky Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Tenisky Desigual Terrenal jsou opravdu bomba! Vysoká gumová podrážka a zlaté aplikace jsou letos velmi trendy a navíc mají mokasínový střih, k tomu snad není co dodat.

Sportovní legíny Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Sportovní legíny Desigual. Zdroj: Differentfashion.cz

Desigual nezahálí ani ve sportu. Botasky, funční trička, legíny, kraťasy, batohy, vaky, zkrátka vše na co si vzpomenete, když potřebujete jít cvičit a chcete se cítit dobře a stylově. Desigual spolupracuje s předními výrobci sportovních značek, produkty jsou tedy nejen kvalitní, ale propracované do nejmenších detailů.

Na své si přijdou samozřejmě také pánové. Pokud máte rádi styl a neobyčejnost, v oblečení značky Desigual se tak rozhodně budete cítit. Desigual se pomalu, ale jistě rozšiřuje po celém světě a není divu. Kdo dneska nemá doma jedinou věc, jako by snad nevěděl, co je to móda. Samozřejmě je to o vkusu, ale věřím, že pokud jedinkrát podlehnete, tak se zamilujete.

Také v Plzni máme obchod s oblečením Desigual. Different fashion v Rooseveltově ulici. Pokud však rádi nakupujete přes intenternet, kliknětě na stránku www.differentfashion.cz. Tak neváhejte a objednávejte. A buďte i vy, DIFFERENT 😉


No Comments

Leave a Comment