Melissa. Zdroj: Google.com

Plastové boty Melissa – fenomén léta, který jsme si zamilovaly

VAROVÁNÍ! Tento článek je určen všem osobám ženského pohlaví, které mají lehce narušenou vůli a vysokou dávku lásky v srdci k nakupování. Milé milovnice inovativních výrobků a bot. Představuji vám luxusní, praktické, designové, stylové a hlavně pohodlné Melissky.

Melissa. Zdroj: Google.com

Melissa. Zdroj: Google.com

To, že plastové doplňky jsou obrovským fenoménem už víme. Psala jsem o tom v předchozím článku o silikonové revoluci. Teď mám, ale jiný plán, a to představit vám fenomenální boty Melissa, které jsem si zamilovala a věřím, že i vy, milé dámy, jste jim podlehly, a pokud ne, věřím, že se tak brzy stane.

Nejdříve vám ale povím něco málo o dokonalém nápadu vytvořit tuto plastovou a voňavou maličkost. Plastové boty Melissa jsou vyrobené z měkkého plastového a patentovaného materiálu Melflex. Tento plast je revoluční hlavně díky měkkosti, čili se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy. Většina typů navíc disponuje s vyměkčenou vnitřní stélkou, a tak máte pocit, jako byste chodily v bavlnce.

Další inovací a pro mě naprostou bombou je jejich vůně. Plast je totiž napuštěn voňavou esencí, která prostě nikdy nevyprchá. Proto varuji, že jejich nošení je vysoce návykové. Stačí když otevřete krabičku a bonbónový odér oslní vaše buňky natolik, že se zamilujete na první pohled. Krom toho, že vám Melissky provoní celý botník. Takže čím více jich máte, tím voňavější váš botník bude.

Boty Melissa představují několik typů a druhů bot. Je libo balerínky, žabky, pantofle, sandály, lodičky boty na klínku nebo botasky? Tak tohle tato značka přesně nabízí. Takže milé dámy s chutí do toho. Jediné co mě ještě napadá, že letošní kolekce je ještě krásnější než ta loňská. Však posuďte samy. 😉

Zdroj: Different.cz

Zdroj: Different.cz


No Comments

Leave a Comment